- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
CS4961xx Family.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMontaż/pochodzenie PCN
2.73KHz.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $39.69 | $39.69 |
| 200+ | $15.84 | $3,168.00 |
| 500+ | $15.31 | $7,655.00 |
| 1000+ | $15.05 | $15,050.00 |
CS496112-CQZR Specyfikacje techniczne
Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cirrus Logic |
| Napięcie - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.80V |
| Rodzaj | Ethernet |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 144-LQFP (20x20) |
| Seria | CobraNet® |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | External |
| Pamięć nieulotna | External |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | ASI, CobraNet, EBI/EMI, HMI, SSAI, UART/USART |
| Częstotliwość zegara | 24.576MHz |
| Podstawowy numer produktu | CS496112 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cirrus Logic Inc. CS496112-CQZR.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CS496112-IQZR | CS496102-CQZR | CS496122-CQZR | CS496112-CQZ |
| Producent | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Berło | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych CS496112-CQZR PDF i dokumentację Cirrus Logic Inc. dla CS496112-CQZR - Cirrus Logic Inc..
CS4955-CQCIRRUS
CS4956-420
CS4967EF
CS4956EO
CS4956EO-420SEMICOA
CS4968ENTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.