- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
Cincon Electronics RoHS Cert.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $36.872 | $36.87 |
CFM60S150-P Specyfikacje techniczne
Cincon Electronics Co. LTD - CFM60S150-P Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cincon Electronics Co. LTD - CFM60S150-P
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cincon |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | 15V |
| Napięcie - Wejście | 90 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Open Frame |
| Numer standardowy | 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 4.00" L x 2.00" W x 1.27" H (101.6mm x 50.8mm x 32.4mm) |
| Seria | CFM60S (60W) |
| Moc (W) | 60 W |
| Package / Case | Module |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Regulacja obciążenia | ±1% |
| linia rozporządzenie | ±0.5% |
| cechy | Universal Input |
| Wydajność | 86% |
| Obecny - Wyjście (Max) | 4A |
| Podstawowy numer produktu | CFM60S150 |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cURus, FCC, TUV |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9520 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cincon Electronics Co. LTD CFM60S150-P.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CFM60S120-P | CFM60S050-P | CFM60S240-P | CFM60S360-P |
| Producent | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD |
| linia rozporządzenie | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
| Numer standardowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Regulacja obciążenia | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CFM60S150-P PDF i dokumentację Cincon Electronics Co. LTD dla CFM60S150-P - Cincon Electronics Co. LTD.
CFM60S360-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 36V 60W
CFM60S090-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 9V 60W
CFM60S240-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 24V 60W
CFM60S150-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 15V 60W
CFM60S300-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 30V 60W
CFM60S120-CACincon Electronics Co. LTDAC/DC CONVERTER 12V 60WTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.