- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
Pulse Larson REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.06 | $0.06 |
AWCS001207076N8J00 Specyfikacje techniczne
Chilisin Electronics - AWCS001207076N8J00 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Chilisin Electronics - AWCS001207076N8J00
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Chilisin Electronics |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0402 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | AWCS |
| oceny | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość | 20 @ 250MHz |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 250 MHz |
| Indukcyjność | 6.8 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 4.8GHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 83mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 760 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Chilisin Electronics AWCS001207076N8J00.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AWCS001207076N2J00 | AWCS0012070768NJ00 | AWCS001207076N8H00 | AWCS001207076N8K00 |
| Producent | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| oceny | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych AWCS001207076N8J00 PDF i dokumentację Chilisin Electronics dla AWCS001207076N8J00 - Chilisin Electronics.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.