- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $22.957 | $22.96 |
VBD1GHHB-ALC00-000 Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - VBD1GHHB-ALC00-000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - VBD1GHHB-ALC00-000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 12 V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | Contura® V |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Snap-In |
| Trwałość mechaniczna | 150,000 Cycles |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 12 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Green/Green |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 100,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 20A (DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Black |
| Obwód | DPST-NO |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Convex (Reverse V) - Illuminated |
| siłownik do znakowania | No Marking |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies VBD1GHHB-ALC00-000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VBD1GHHB-00000-000 | VBD1FNNB-AFC00-000 | VBD1H0HB-1ZK00-000 | VBD1GHTB-00000-000 |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Obwód | - | - | - | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| siłownik do znakowania | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
VBD1G66B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1C0HB-1ZK00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1H0HB-1ZK00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1GNNB-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1GHTB-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1C0HB-1ZK00-1MGCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1S001-6ZZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1S004-1ZZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1GHHB-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1GHTC-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1FNNB-AFC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1FHCB-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1C0C1-1Z900-3DLCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1S001-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1F6NC-AFB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1S001-1ZZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1GHCC-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VBD1S001-6ZZ87-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.