- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $16.526 | $16.53 |
V1B2BJ04-JJZ00-000 Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - V1B2BJ04-JJZ00-000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - V1B2BJ04-JJZ00-000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 24 V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| funkcji przełącznika | On-Off |
| Seria | Contura® V |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount, Snap-In |
| Trwałość mechaniczna | 150,000 Cycles |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 24 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Green |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 100,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A (DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Black |
| Obwód | SPST |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Paddle - Illuminated |
| siłownik do znakowania | No Marking |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies V1B2BJ04-JJZ00-000.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | V1B2BJ04-6KZ00-000 | V1B2BJ01-69Z00-000 | V1B2BJ0C-A4C00-000 | V1B2BJ0B-AGC00-000 |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kolor - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| siłownik do znakowania | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trwałość mechaniczna | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
V1B2BJ0C-A9C3F-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C45-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C55-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ01-69Z00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A9CN5-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BD0C-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A9C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0C-A4C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AMB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-A9C63-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AECA8-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-AWC45-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ04-6KZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-AKC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2BJ0B-AGC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80C-CTC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80B-AWB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
V1B2B80B-AWBMF-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.