- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $29.25 | $29.25 |
LT-2581-603-012 Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - LT-2581-603-012 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - LT-2581-603-012
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| funkcji przełącznika | Mom-Off-Mom |
| Seria | LT |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 12.70mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 12 VAC/DC |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oświetlenie typ, kolor | Incandescent, Green |
| Oświetlenie | Illuminated |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 25,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A (AC/DC) |
| Obwód | DPDT |
| tuleja wątek | 15/32-32 |
| Podstawowy numer produktu | LT-2581 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard Round |
| siłownik Materiał | - |
| Długość siłownika | 18.16mm |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies LT-2581-603-012.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LT-2581-631-012 | LT-2581-601-012 | LT-2581-602-012 | LT-2581-604-012 |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| funkcji przełącznika | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Oświetlenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| tuleja wątek | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Długość siłownika | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Życie elektryczne | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Termination Style | - | - | - | - |
| siłownik Materiał | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
LT-2581-621-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-644-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-602-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-604-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-601-024Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-631-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-611-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-533-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-511-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-601-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-544-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-550-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-633-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-522-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-522-018Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-633-018Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-633-024Carling TechnologiesSWITCH TOGGLE
LT-2581-622-012Carling TechnologiesSWITCH TOGGLETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.