- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $153.31 | $153.31 |
DA2-B0-46-450-121-C Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 80 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 277 V |
| Seria | D |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba Polaków | 2 |
| Rodzaj mocowania | DIN Rail |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie | None |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A |
| Rodzaj Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Agencja zatwierdzająca | CSA, UL |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Lever |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies DA2-B0-46-450-121-C.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DA2-B0-46-450-11C-C | DA2-B0-46-450-12C-C | DA2-B0-46-410-1B1-C | DA2-B0-46-245-1B1-C |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Oświetlenie | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Liczba Polaków | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj Breaker | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
DA2-B0-46-210-112-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-44-620-131-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-245-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-435-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-615-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-480-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-610-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-440-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-11C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-210-132-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-460-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-410-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.