- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.988 | $2.99 |
CMB-153-27G3N-B-R Specyfikacje techniczne
Carling Technologies - CMB-153-27G3N-B-R Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Carling Technologies - CMB-153-27G3N-B-R
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Carling Technologies |
| Napięcie znamionowe - DC | 32 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 250 V |
| Seria | CMB |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba Polaków | 1 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie | None |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A |
| Rodzaj Breaker | Thermal |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Push to Reset |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Carling Technologies CMB-153-27G3N-B-R.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CMB-153-27G3N-B-A | CMB-153-27G3N-B-E | CMB-153-27G3N-B-G | CMB-153-27G3N-B-J |
| Producent | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Oświetlenie | - | - | - | - |
| Rodzaj Breaker | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Liczba Polaków | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
CMB-153-27G3N-B-JCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G1N-W-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-W-ACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-W-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-12HNN-W-ACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-W-F/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G6B-B-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G5N-W-ACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-B-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-B-ACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G5N-W-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-B-GCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3B-W-ACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-W-J/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G5N-B-JCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G3N-W-H-XUP1Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CMB-153-27G1N-B-A/15Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.