- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.686 | $4.69 |
| 300+ | $1.87 | $561.00 |
| 600+ | $1.807 | $1,084.20 |
| 900+ | $1.777 | $1,599.30 |
CPPLC5L-A7BR-27.0TS Specyfikacje techniczne
Cardinal Components Inc. - CPPLC5L-A7BR-27.0TS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cardinal Components Inc. - CPPLC5L-A7BR-27.0TS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cardinal Components |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | FIPO™ CPPL |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | CMOS |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 27 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 25mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 50µA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cardinal Components Inc. CPPLC5L-A7BR-27.0TS.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS | CPPLC5L-A7BR-100.0TS | CPPLC5LZ-A7BR-16.0TS | CPPLC5L-A7BR-34.4064TS |
| Producent | Cardinal Components Inc. | Cardinal Components Inc. | Cardinal Components Inc. | Cardinal Components Inc. |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
CPPLC5LT-A5B6-120.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 120.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC7-A7B6-18.432TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
CPPLC5L-A7BR-34.4064TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 34.4064MHZ CMOS SMD
CPPLC5L-A5BP-125.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC5LZ-A7BR-16.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC5LZ-A7BP-20.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC5L-A7BP-28.9767TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 28.9767MHZ CMOS SMD
CPPLC7-A5BP-64.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 64.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC5LT-BRCardinal ComponentsOSCILLATOR 3.3V PROGRM 3.2X5
CPPLC5L-A7BR-100.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
CPPLC5L-A5B6-66.666TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 66.6660MHZ CMOS SMD
CPPLC7-A7B6-15.62TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 15.6200MHZ CMOS SMD
CPPLC7-A7B6-20.0TSCardinal Components Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.