- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
MIL-DTL-5015, CA Brochure.pdfArkusz danych HTML
CA3106R16-11P Drawing.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
CA3106R16-11P Specyfikacje techniczne
ITT Cannon, LLC - CA3106R16-11P Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do ITT Cannon, LLC - CA3106R16-11P
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Cannon (ITT Cannon) |
| napięcie znamionowe | 50V |
| Zakończenie | Solder Cup |
| Zastawianie | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | 16-11 |
| Materiał powłoki | Aluminum Alloy |
| Wykończenie powłoki | Olive Drab Cadmium |
| Seria | MIL-DTL-5015, CA |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | N (Normal) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| element mocowania | - |
| Stopień ochrony | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Threaded |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 41A |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Silver |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Olive Drab |
| Podstawowy numer produktu | CA310 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak ITT Cannon, LLC CA3106R16-11P.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA3106R16-11PF80 | CA3106R16-11PA95 | CA3106R16-11PB | CA3106R16-11PF9 |
| Producent | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Materiał powłoki | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Wykończenie powłoki | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony - Insert | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Materiał podstawowy | - | - | - | - |
| Orientacja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CA3106R16-11P PDF i dokumentację ITT Cannon, LLC dla CA3106R16-11P - ITT Cannon, LLC.
CA3106R16-10PF85ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-11PF9ITT Cannon, LLCER 2C 2#12 PIN PLUG
CA3106R16-11SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 2P SILVER CRIMP
CA3106R16-11SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 2P SILV SLDR CUP
CA3106R16-12PF80ITT Cannon, LLCER 1C 1#4 PIN PLUG
CA3106R16-10SF80F0ITT Cannon, LLCCONN PLUG HSG FMALE 3POS INLINE
CA3106R16-11PBITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10PK10ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
CA3106R16-10SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10SBF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CA3106R16-10SA206ITT Cannon, LLCER 3C 3#12 SKT PLUG
CA3106R16-12PITT Cannon, LLCER 1C 1#4 PIN PLUG
CA3106R16-11PA95ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
CA3106R16-10SBF80A176ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
CA3106R16-11PF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG MALE 2POS SILVER CRIMP
CA3106R16-10SF85ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
CA3106R16-10SF80ITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 3P SILVER CRIMP
CA3106R16-12SITT Cannon, LLCCONN PLUG FMALE 1P SILV SLDR CUPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.