- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
CA70P, L Model Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.368 | $4.37 |
CA70L16005ILR Specyfikacje techniczne
CTS-Frequency Controls - CA70L16005ILR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do CTS-Frequency Controls - CA70L16005ILR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CTS Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | CA70L |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | LVDS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Funkcjonować | Standby (Power Down) |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 160 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 60mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 15µA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Podstawowy numer produktu | CA70 |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak CTS-Frequency Controls CA70L16005ILR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CA70L16005INR | CA70L16003ILR | CA70L16004ILR | CA70L16003HLR |
| Producent | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CA70L16005ILR PDF i dokumentację CTS-Frequency Controls dla CA70L16005ILR - CTS-Frequency Controls.
CA70L2502HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16007HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004ILRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16005INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004INRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2502GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003ILRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16004GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003HLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16007HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L16003HNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2503GLRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
CA70L2503GNRCTS-Frequency Controls7.0mmx5.0mm Surface Mount AutomoTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.