- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.618 | $0.62 |
77081330P Specyfikacje techniczne
CTS Resistor Products - 77081330P Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do CTS Resistor Products - 77081330P
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CTS Corporation |
| Tolerancja | ±2% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SIP |
| Rozmiar / Wymiar | 0.800' L x 0.098' W (20.32mm x 2.50mm) |
| Seria | 770 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Współczynnik dopasowania rezystora | - |
| Oporność (Ohm) | 33 |
| Moc na element | 100mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 8-SIP |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rezystorów | 7 |
| Ilość Pins | 8 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.195' (4.95mm) |
| Rodzaj obwodu | Bussed |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0050 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak CTS Resistor Products 77081330P.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 77081330 | 77081333P | 77081332P | 77081331P |
| Producent | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products |
| Rodzaj obwodu | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Moc na element | - | - | - | - |
| Oporność (Ohm) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Współczynnik dopasowania rezystora | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Resistor-Ratio-Drift | - | - | - | - |
| Ilość Pins | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Liczba rezystorów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 77081330P PDF i dokumentację CTS Resistor Products dla 77081330P - CTS Resistor Products.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.