- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.212 | $3.21 |
653E9606C3T Specyfikacje techniczne
CTS-Frequency Controls - 653E9606C3T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do CTS-Frequency Controls - 653E9606C3T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CTS Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 653 |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | LVPECL |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±20ppm |
| Częstotliwość | 96 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 88mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak CTS-Frequency Controls 653E9606C3T.
| Atrybut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | 653E9606C3T | VMQF326P33-30.720-1.0/-40+85 |
| Producent | CTS-Frequency Controls | Mercury United Electronics, Inc. |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Strip |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V | 3.3V |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead | 6-SMD, No Lead |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | 18mA (Typ) |
| oceny | - | - |
| Rodzaj | XO (Standard) | VCTCXO |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.055" (1.40mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Częstotliwość | 96 MHz | 30.72 MHz |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | ±8ppm |
| Stabilność częstotliwości | ±20ppm | ±1ppm |
| Wydajność | LVPECL | LVPECL |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount |
| Rezonator bazowy | Crystal | Crystal |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecny - Dostawa (Max) | 88mA | 38mA (Typ) |
| Seria | 653 | QuikXO |
| Funkcjonować | Enable/Disable | Amplitude Control |
Pobierz arkusze danych 653E9606C3T PDF i dokumentację CTS-Frequency Controls dla 653E9606C3T - CTS-Frequency Controls.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.