- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informacje o środowisku
RoHS Filters, Crystals, Oscillators.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.111 | $1.11 |
| 200+ | $0.43 | $86.00 |
| 500+ | $0.416 | $208.00 |
| 1000+ | $0.408 | $408.00 |
353LB3I163T Specyfikacje techniczne
CTS-Frequency Controls - 353LB3I163T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do CTS-Frequency Controls - 353LB3I163T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CTS Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | VCXO |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 353 |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 16.384 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 25mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak CTS-Frequency Controls 353LB3I163T.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 353LB3I135T | 353LB3I143T | 353LB3I163R | 353LB3I135R |
| Producent | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych 353LB3I163T PDF i dokumentację CTS-Frequency Controls dla 353LB3I163T - CTS-Frequency Controls.
353LB3I194TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.4400MHZ HCMOS
353LB3I184TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS
353LB3I14CTCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
353LB3I184RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS
353LB3I143RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 14.31818MHZ HCMOS
353LB3I24FRCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.5454MHZ HCMOS
353LB3I192TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
353LB3I240TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.0000MHZ HCMOS
353LB3I128RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 12.8000MHZ HCMOS
353LB3I194RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.4400MHZ HCMOS
353LB3I135TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS
353LB3I192RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS
353LB3I128TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 12.8000MHZ HCMOS
353LB3I163RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS
353LB3I143TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 14.31818MHZ HCMOS
353LB3I14CRCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
353LB3I135RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS
353LB3I240RCTS-Frequency ControlsXTAL OSC VCXO 24.0000MHZ HCMOSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.