- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $39.12 | $39.12 |
| 200+ | $15.14 | $3,028.00 |
| 500+ | $14.607 | $7,303.50 |
| 1000+ | $14.344 | $14,344.00 |
CD54HCT4538F3A Specyfikacje techniczne
Harris Corporation - CD54HCT4538F3A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Harris Corporation - CD54HCT4538F3A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Harris Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-CDIP |
| Seria | 54HCT |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | Yes |
| Opóźnienie propagacji | 55 ns |
| Package / Case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Logic Type | Monostable |
| niezależne obwody | 2 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 4mA, 4mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Harris Corporation CD54HCT4538F3A.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CD54HCT4538F3A | CD54HCT4538F | CD54HCT4316F3A | CD54HCT4511F3A |
| Producent | Harris Corporation | Harris Corporation | Harris Corporation | Harris Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V | 4.5 V ~ 5.5 V | - | 4.5V ~ 5.5V |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Opóźnienie propagacji | 55 ns | 43 ns | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-CDIP | 16-CDIP | 16-CERDIP | 16-CDIP |
| High Output, Niska - Bieżąca | 4mA, 4mA | 4mA, 4mA | - | - |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | Yes | Yes | - | - |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| niezależne obwody | 2 | 2 | - | - |
| Package / Case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |
| Seria | 54HCT | 54HCT | 54HCT | 54HCT |
| Logic Type | Monostable | Monostable | - | - |
CD54HCT4060F3ATexas InstrumentsHIGH SPEED CMOS LOGIC 14-STAGE B
CD54HCT573FTexas Instruments
CD54HCT573F3ATexas Instruments
CD54HCT541F3ATexas InstrumentsMILITARY 8-CH, 4.5-V TO 5.5-V BU
CD54HCT574BF3ATexas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.