- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Combo D Sub Connectors Catalog.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
CBC17W2S1S50TS/AA Specyfikacje techniczne
Positronic - CBC17W2S1S50TS/AA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Positronic - CBC17W2S1S50TS/AA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Positronic |
| wire Gauge | 20-24 AWG |
| napięcie znamionowe | 300V |
| Zakończenie | Crimp |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | 3 (DB, B) - 17W2 |
| Shell Materiał, wykończenie | Stainless Steel, Passivated |
| Seria | CBC |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 17 (15 + 2 Coax or Power) |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Stopień ochrony | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Reportaż z kołnierzem | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| cechy | - |
| Materiał dielektryka | Polyester, Glass Filled |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 7.5A |
| Contact Type | Signal and Coax or Power (Not Included) |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Formularz kontaktowy | Machined |
| Kontakt Wykończenie Grubość | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Receptacle, Female Sockets |
| Style Connector | D-Sub, Combo |
| Kolor | Blue |
| Podstawowy numer produktu | CBC17W |
| Odstępy od spodu | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.5050 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Positronic CBC17W2S1S50TS/AA.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CBC17W2S1S50T2S/AA | CBC17W2S1S50V3S/AA | CBC17W2S1S50TX/AA | CBC17W2S1S50T2X/AA |
| Producent | Positronic | Positronic | Positronic | Positronic |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Style Connector | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Odstępy od spodu | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Formularz kontaktowy | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Shell Materiał, wykończenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CBC17W2S1S50TS/AA PDF i dokumentację Positronic dla CBC17W2S1S50TS/AA - Positronic.
CBC17W2S1S50V5SPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50TSPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V3XPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S500XPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V3SPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T2SPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50TX/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50TXPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S500X/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T2S/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V3S/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V3X/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V30PositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T2X/AAPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T20PositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T0PositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50V50PositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP
CBC17W2S1S50T2XPositronicCONN D-SUB RCPT 17POS CRIMPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.