- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.318 | $0.32 |
| 200+ | $0.127 | $25.40 |
| 500+ | $0.123 | $61.50 |
| 1000+ | $0.121 | $121.00 |
GMC21CG620F100NT Specyfikacje techniczne
Cal-Chip Electronics, Inc. - GMC21CG620F100NT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Cal-Chip Electronics, Inc. - GMC21CG620F100NT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Napięcie - znamionowe | 100V |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość (maks) | 0.037" (0.95mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | GMC |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Pojemność | 62 pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Cal-Chip Electronics, Inc. GMC21CG620F100NT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GMC21CG620J100NTD | GMC21CG620J100NT | GMC21CG620G100NT | GMC21CG620J100NTG |
| Producent | Cal-Chip Electronics, Inc. | Cal-Chip Electronics, Inc. | Cal-Chip Electronics, Inc. | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.