- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
7000 Series Mini Rocker Datasheet.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Multiple Devices Location 04/Sep/2019.pdfArkusz danych HTML
7000 Series Mini Rocker Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $15.60 | $15.60 |
7103J2V4QE2 Specyfikacje techniczne
C&K - 7103J2V4QE2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do C&K - 7103J2V4QE2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 120 V |
| Termination Style | PC Pin |
| funkcji przełącznika | On-Off-On |
| Seria | 7000 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Trwałość mechaniczna | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| cechy | Epoxy Sealed Terminals |
| Życie elektryczne | 40,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A (AC/DC) |
| Kolor - Actuator / Cap | Black |
| Obwód | SPDT |
| Podstawowy numer produktu | 7103J |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Paddle |
| siłownik do znakowania | No Marking |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak C&K 7103J2V4QE2.
| Atrybut produktu | ||
|---|---|---|
| Part Number | 7103J2V4QE2 | 887-028-521-808 |
| Producent | C&K | EDAC Inc. |
| Stopień ochrony | - | - |
| Termination Style | PC Pin | - |
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C | -40°C ~ 125°C |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Paddle | - |
| Napięcie znamionowe - DC | 28 V | - |
| siłownik do znakowania | No Marking | - |
| Trwałość mechaniczna | - | - |
| Życie elektryczne | 40,000 Cycles | - |
| funkcji przełącznika | On-Off-On | - |
| Seria | 7000 | 887 |
| Kolor - Actuator / Cap | Black | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A (AC/DC) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - |
| Podstawowy numer produktu | 7103J | 887-028 |
| Pakiet | Bulk | Bulk |
| Obwód | SPDT | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 120 V | - |
| cechy | Epoxy Sealed Terminals | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole |
Pobierz arkusze danych 7103J2V4QE2 PDF i dokumentację C&K dla 7103J2V4QE2 - C&K.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.