- Jess***Jones
- 2026/04/17
TB400-06ST Specyfikacje techniczne
Eaton - Bussmann Electrical Division - TB400-06ST Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Eaton - Bussmann Electrical Division - TB400-06ST
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Bussmann (Eaton) |
| wire Gauge | 6-14 AWG |
| napięcie znamionowe | 600V |
| Top Termination | Screws with Captive Plate |
| Materiał śruby zaciskowej | Steel, Stainless |
| Wykończenie śruby końcowej | - |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Seria | Magnum® TB400 |
| Smoła | 0.685" (17.40mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 130°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba przewodów Wpisy | 12 |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba obwodów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Chassis, Panel |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Materiał - Izolacja | Thermoplastic |
| cechy | Flange |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 75A |
| Kolor | Black |
| Dno Termination | Closed |
| Rodzaj Barrier | 2 Wall (Dual) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Eaton - Bussmann Electrical Division TB400-06ST.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TB400-08ST | TB400-03ST | TB400-09ST | TB400-05STR |
| Producent | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Materiał - Izolacja | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Dno Termination | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Top Termination | - | - | - | - |
| Materiał śruby zaciskowej | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Wykończenie śruby końcowej | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Terminal Block Type | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Liczba przewodów Wpisy | - | - | - | - |
| Rodzaj Barrier | - | - | - | - |
TB400-08STEaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB400-07Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.687"
TB400-0700Eaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK SERIES TB400
TB400-05STREaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB400-09Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.687"
TB400-09BEaton - Bussmann Electrical DivisionBARRIER BLOCK
TB400-05STEaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK
TB400-06BEaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.687"
TB400-06Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.687"
TB400-09STEaton - Bussmann Electrical DivisionTB400 9-POLE BARIER STRIP
TB400-0900Eaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK SERIES TB400
TB400-07-00Eaton - Bussmann Electrical DivisionTERMINAL BLOCK SERIES TB400
TB400-05Eaton - Bussmann Electrical DivisionCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.687"Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.