- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfR25030-2QR Specyfikacje techniczne
Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-2QR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-2QR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Bussmann (Eaton) |
| Napięcie | 250V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) |
| Seria | R250 |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | - |
| Liczba obwodów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ bezpiecznika | Block |
| Typ bezpiecznika | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika | 0.563' Dia x 2' L (14.3mm x 50.8mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty | Class R Fuses |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 30 A |
| Materiał styków | - |
| Kontakt Finish | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Eaton - Bussmann Electrical Division R25030-2QR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R25030-3QR | R25030-1QR | R25030-2CR | R25030-2COR |
| Producent | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Bussmann (Eaton) |
| Orientacja | - | - | - | - |
| Rozmiar bezpiecznika | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
| Do użytku z / Podobne produkty | - | - | - | - |
| Napięcie | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ bezpiecznika | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych R25030-2QR PDF i dokumentację Eaton - Bussmann Electrical Division dla R25030-2QR - Eaton - Bussmann Electrical Division.
R25060-1CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-3CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-2COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-3PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-2CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25023ULLA2SKVWORKS
R25030-3SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSISTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.