- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
P6SMB Series.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Semiconductor Warehouse 21/Mar/2019.pdfP6SMB22CA Specyfikacje techniczne
Bourns Inc. - P6SMB22CA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Bourns Inc. - P6SMB22CA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Bourns, Inc. |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 18.8V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 30.6V |
| Napięcie - podziały (min) | 20.9V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SMB (DO-214AA) |
| Seria | - |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 600W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 19.9A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 |
| Podstawowy numer produktu | P6SMB |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Bourns Inc. P6SMB22CA.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | P6SMB22CA | P6SMB22CA-AT/TR13 | P6SMB22CA | P6SMB22CA |
| Producent | Littelfuse Inc. | YAGEO | Taiwan Semiconductor Corporation | Good-Ark Semiconductor |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc - Peak Pulse | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | - | - | - | - |
| Kanały dwukierunkowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | - | - | - | - |
| Napięcie - podziały (min) | - | - | - | - |
| Ochrona linii zasilających | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych P6SMB22CA PDF i dokumentację Bourns Inc. dla P6SMB22CA - Bourns Inc..
P6SMB22A_R1_00001-PECPANJITTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.