- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
5700 Series.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Mult Devs Product Improvement 23/Aug/2021.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.46 | $3.46 |
5713-RC Specyfikacje techniczne
Bourns Inc. - 5713-RC Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Bourns Inc. - 5713-RC
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Bourns, Inc. |
| Rodzaj | Toroidal |
| Tolerancja | ±15% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.250" Dia x 0.625" W (31.75mm x 15.88mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 5700 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Iron Powder |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 1 kHz |
| Indukcyjność | 700 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 420mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.25 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| Podstawowy numer produktu | 5713 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Bourns Inc. 5713-RC.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5713-RC | 5713 | 5713R2.5KL.52G | 5713R1KL.52G |
| Producent | Bourns Inc. | Bourns Inc. | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Seria | 5700 | 5700 | 5710 | 5710 |
| Zastawianie | Unshielded | Unshielded | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C | -55°C ~ 105°C | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | Iron Powder | Iron Powder | - | - |
| Indukcyjność | 700 µH | 700 µH | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | 420mOhm Max | 420mOhm Max | - | - |
| Tolerancja | ±15% | ±15% | ±5% | ±5% |
| Rodzaj mocowania | Through Hole | Through Hole | Servo Mount | Servo Mount |
| Rodzaj | Toroidal | Toroidal | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 1 kHz | 1 kHz | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.25 A | 2.25 A | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | 5713 | 5700 | 5713R | 5713R |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) | Radial, Vertical (Open) | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | 1.250" Dia x 0.625" W (31.75mm x 15.88mm) | 0.875' Dia x 0.437' W (22.22mm x 11.10mm) | - | - |
Pobierz arkusze danych 5713-RC PDF i dokumentację Bourns Inc. dla 5713-RC - Bourns Inc..
5713R2.5KL.52GTT Electronics/BIPOT 2.5K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5713R1KL.5TT Electronics/BIPOT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5712531Amphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDC
5713R2KL.15TT Electronics/BIPOT 2K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5713R2KL.5TT Electronics/BIPOT 2K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
57125219PAmphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDC
5713R2KL.154GTT Electronics/BIPOT 2K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5712.2Conta-Clip, Inc.FUSE MODULE
5713R1KL.52GTT Electronics/BIPOT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5712511Amphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDC
5712573Amphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDC
57125743Amphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDC
5713R100L.5TT Electronics/BIPOT 100 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5713R10KL.5TT Electronics/BIPOT 10K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
5712532Amphenol ICC (Commercial Products)CONN CABLE IDCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.