- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MAP30,40,42 Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $282.983 | $282.98 |
| 200+ | $112.913 | $22,582.60 |
| 500+ | $109.14 | $54,570.00 |
| 1000+ | $107.275 | $107,275.00 |
MAP40-3101G Specyfikacje techniczne
Bel Power Solutions - MAP40-3101G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Bel Power Solutions - MAP40-3101G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Bel Power Solutions |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | -12V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 5V |
| Napięcie - Izolacja | 2.6 kV |
| Napięcie - Wejście | 90 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Open Frame |
| Rozmiar / Wymiar | 5.00' L x 3.00' W x 1.25' H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) |
| Seria | MAP40 (40W) |
| Moc (W) | 40W |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 3 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | Yes |
| cechy | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| Wydajność | 70% |
| Prąd - wyjście 3 | 300 mA |
| Prąd - wyjście 2 | 1 A |
| Prąd - wyjście 1 | 3 A |
| Podstawowy numer produktu | MAP40 |
| Agencja zatwierdzająca | CE |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Bel Power Solutions MAP40-3101G.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAP40-3105G | MAP40-3100G | MAP40-3101 | MAP40-3105 |
| Producent | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - wyjście 6 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 2 | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 1 | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 3 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAP40-3101G PDF i dokumentację Bel Power Solutions dla MAP40-3101G - Bel Power Solutions.
MAP42-1024GBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 24V 40W
MAP40-1005CBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 5V 40W
MAP42-1012GBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 12V 40WTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.