- Bran***Lewis
- 2026/05/11
BZT52C30 Specyfikacje techniczne
Yangjie Technology - BZT52C30 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Yangjie Technology - BZT52C30
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Yangjie Technology |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 30 V |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerancja | ±6.67% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOD-123 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 500 mW |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | SOD-123 |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 100 nA @ 21 V |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Yangjie Technology BZT52C30.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BZT52C30-7 | BZT52C30-E3-08 | BZT52C30 RHG | BZT52C30-E3-18 |
| Producent | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Taiwan Semiconductor Corporation | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | - | - | - | - |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Impedancja (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
BZT52C30-13-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-F-79Diodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C2V7T-7-FDiodes Incorporated
BZT52C2V7SHE3-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52C2V7T-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 2.7V 100MW SOD523
BZT52C30Diotec SemiconductorDIODE ZENER 30V 500MW SOD123FTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.