- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Opakowanie PCN
Multiple Devices 17/Oct/2012.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $150.708 | $150.71 |
| 200+ | $58.322 | $11,664.40 |
| 500+ | $56.273 | $28,136.50 |
| 1000+ | $55.26 | $55,260.00 |
5962-9755701HPA Specyfikacje techniczne
Broadcom Limited - 5962-9755701HPA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Broadcom Limited - 5962-9755701HPA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Avago Technologies (Broadcom) |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | 4.5 V |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | 5.5 V |
| Napięcie - Wejście offset | 600 µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-DIP |
| Szybkość narastania | - |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | Differential |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Obecny - Dostawa | 10.7mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 11 mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 570 nA |
| Podstawowy numer produktu | 5962-9755701 |
| Amplifier Type | Isolation |
| 3dB Pasmo | 100 kHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Broadcom Limited 5962-9755701HPA.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5962-9755701HYA | 5962-9755701HPC | 5962-9755701HXA | 5962-9755701EPA |
| Producent | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| 3dB Pasmo | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Amplifier Type | - | - | - | - |
| Obecny - diagonalna wejściowe | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Szybkość narastania | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście offset | - | - | - | - |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (min) | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Napięcie - rozpiętość zasilania (maks.) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Obecny - Wyjście / Channel | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 5962-9755701HPA PDF i dokumentację Broadcom Limited dla 5962-9755701HPA - Broadcom Limited.
5962-9755701HYCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EXABroadcom LimitedHERMETIC OPTOCOUPLER
5962-9755701EPCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIP
5962-9755701HYABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EPABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.