- Jess***Jones
- 2026/04/17
PS02/A1032/63 Specyfikacje techniczne
Bulgin - PS02/A1032/63 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Bulgin - PS02/A1032/63
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Arcolectric (Bulgin) |
| Napięcie znamionowe DC | - |
| Napięcie znamionowe AC | 250V |
| Termination Style | Quick Connect |
| Seria | PS02 |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Indukcyjność | 170µH |
| Częstotliwość - działanie | 50 ~ 400Hz |
| Rodzaj filtra | Single Phase |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Konfiguracja | Single Stage |
| Podstawowy numer produktu | PS02/A1 |
| Agencja zatwierdzająca | CSA, ENEC, UR, VDE |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Bulgin PS02/A1032/63.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PS02/A0320/63 | PS02/A1020/63 | PS02/A1012/63 | PS02/A0333/63 |
| Producent | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe DC | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe AC | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Konfiguracja | - | - | - | S/H-ADC |
| Częstotliwość - działanie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PS02/A1032/63 PDF i dokumentację Bulgin dla PS02/A1032/63 - Bulgin.
PS02/B1010/63BulginLINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
PS02/A1012/63BulginLINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
PS02/A0333/63BulginLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
PS02/B0310/63BulginLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
PS03-2405FINEIGBT Module
PS03-0505FINEIGBT Module
PS03-48-5POWERIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.