- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.107 | $1.11 |
| 200+ | $0.429 | $85.80 |
| 500+ | $0.414 | $207.00 |
| 1000+ | $0.406 | $406.00 |
MAXQ617V-L001+T Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAXQ617V-L001+T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAXQ617V-L001+T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.67V ~ 3.6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-WLP |
| Prędkość | 12MHz |
| Seria | - |
| Wielkość pamięci RAM | 4K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 80KB (40K x 16) |
| Peryferia | Brown-out Detect/Reset, POR, WDT |
| Package / Case | 16-WFBGA, WLBGA |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba I / O | 10 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | - |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | MAXQ20S |
| Łączność | I²C, SPI, UART/USART |
| Podstawowy numer produktu | MAXQ617 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAXQ617V-L001+T.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAXQ617V-L000+TW | MAXQ617V-L000+T | MAXQ617V-L001+U | MAXQ616V-L001+T |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Łączność | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAXQ617V-L001+T PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAXQ617V-L001+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAXQ618X-2574+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH DIE
MAXQ617V-0000Analog Devices / Maxim Integrated
MAXQ618X-0000+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH DIE
MAXQ61HX-2028+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 36KB ROM DIE
MAXQ617EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAXQ617 EVAL BRD
MAXQ617V-L000+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 80KB FLASH 81WLP
MAXQ618JUEIAnalog Devices / Maxim Integrated
MAXQ616V-2583+TAnalog Devices / Maxim IntegratedTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.