- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MAX9010-13.pdfPrzewodnik po części
Part Numbering System.pdfMAX9013ESA+ Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX9013ESA+ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX9013ESA+
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 4.5V ~ 5.5V |
| Napięcie - Wejście offset (Max) | 3mV @ 5.5V |
| Rodzaj | with Latch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | - |
| Opóźnienie propagacji (Max) | 9ns |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | Complementary, TTL |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Ilość elementów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Histereza | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | 2.3mA |
| Obecny - Wyjście (Typ) | 40mA |
| Obecny - Wejście diagonalna (Max) | 0.5µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 95dB CMRR, 82dB PSRR |
| Podstawowy numer produktu | MAX9013 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX9013ESA+.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX9013ESA+T | MAX9013EUA+ | MAX9012ESA+T | MAX9013ESA-T |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Obecny - Wyjście (Typ) | - | - | - | - |
| Obecny - Wejście diagonalna (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ilość elementów | - | - | - | - |
| Histereza | - | - | - | - |
| Obecny - spoczynkowy (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie - Wejście offset (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| CMRR, PSRR (Typ) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Seria | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Opóźnienie propagacji (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAX9013ESA+ PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX9013ESA+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX9015AEKAMaxim
MAX9012EUA+
MAX9012EUATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.