- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
MAX40200 Datasheet.pdfnoty aplikacyjne
Current Sensing Devices Used in Battery Management.pdf Paralleling Ideal Diodes: Using the MAX40200 as a .pdf Static, Dynamic Behavior of the MAX40200 in a Diod.pdfZasoby projektowe
Cut Your Losses—With an Ideal Diode.pdfInformacje o środowisku
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.419 | $0.42 |
| 10+ | $0.346 | $3.46 |
| 30+ | $0.31 | $9.30 |
| 100+ | $0.275 | $27.50 |
| 500+ | $0.225 | $112.50 |
| 1000+ | $0.215 | $215.00 |
MAX40200ANS+T Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX40200ANS+T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX40200ANS+T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa | 1.5V ~ 5.5V |
| Rodzaj | Source Selector Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-WLP (0.73x0.73) |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLBGA |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | Yes |
| Rodzaj FET | P-Channel |
| Opóźnienie - ON | 65 µs |
| Opóźnienie - OFF | 1.6 ms |
| Obecny - Dostawa | 7 µA |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.2A |
| Podstawowy numer produktu | MAX40200 |
| Aplikacje | Handheld/Mobile Devices |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX40200ANS+T.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX40200ANS+T | MAX40200AUK+ | MAX40200AUK+T | MAX4019ESD-TG068 |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Obecny - Dostawa | 7 µA | 7 µA | 7 µA | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Rodzaj FET | P-Channel | P-Channel | P-Channel | - |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLBGA | SC-74A, SOT-753 | SC-74A, SOT-753 | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.2A | 1.2A | 1.2A | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 | 1:1 | 1:1 | - |
| Opóźnienie - OFF | 1.6 ms | 1.6 ms | 1.6 ms | - |
| Opóźnienie - ON | 65 µs | 65 µs | 65 µs | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Strip | Tape & Reel (TR) | - |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | Yes | Yes | Yes | - |
| Rodzaj | Source Selector Switch | Source Selector Switch | Source Selector Switch | - |
| Napięcie - Dostawa | 1.5V ~ 5.5V | 1.5V ~ 5.5V | 1.5V ~ 5.5V | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | - |
| Podstawowy numer produktu | MAX40200 | MAX40200 | MAX40200 | - |
| Aplikacje | Handheld/Mobile Devices | Handheld/Mobile Devices | Handheld/Mobile Devices | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 4-WLP (0.73x0.73) | SOT-23-5 | SOT-23-5 | - |
Pobierz arkusze danych MAX40200ANS+T PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX40200ANS+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX4019EEE+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC BUFFER 3 CIRCUIT 16QSOP
MAX4019ESD-TG068Analog Devices / Maxim Integrated
MAX40203ANS+TMaxim
MAX4019EEE+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC BUFFER 3 CIRCUIT 16QSOP
max40200AUKAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX40201WAWA+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC CURRENT SENSE 2 CIRCUIT 8WLP
MAX40200ANS+Maxim
MAX40201FAUA+TMaxim
MAX40201EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX40201 CURR SENSE
MAX4019ESD-TAnalog Devices / Maxim IntegratedTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.