- Jess***Jones
- 2026/04/17
MAX291MJA Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX291MJA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX291MJA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa | 4.75V ~ 11V, ±2.375V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-CERDIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość filtrów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | 25kHz |
| Rodzaj filtra | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| filtr Kolejność | 8th |
| Podstawowy numer produktu | MAX291 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX291MJA.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX291EPA+ | MAX291ESA+T | MAX292CPA-G095 | MAX291EWE+T |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| filtr Kolejność | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ilość filtrów | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAX291MJA PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX291MJA - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX291EWEAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX291EPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX291ESA+Maxim
MAX291CWE+TG068Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC FILTER
MAX292CPA+Maxim
MAX292CSA-G095Analog Devices Inc./Maxim IntegratedLOWPASS SWTCHED-CAPACITOR FILTER
MAX291ESAMaximTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.