- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
MAX281.pdfPrzewodnik po części
Part Numbering System.pdfMAX281BEWE+ Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX281BEWE+ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX281BEWE+
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa | 4.75V ~ 16V, ±2.375V ~ 8V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość filtrów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | 20kHz |
| Rodzaj filtra | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| filtr Kolejność | 5th |
| Podstawowy numer produktu | MAX281 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX281BEWE+.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX281BCWE+ | MAX281AEWE+ | MAX281AEWE+T | MAX281BEPA+ |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| filtr Kolejność | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Ilość filtrów | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAX281BEWE+ PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX281BEWE+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX28200EWC+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 16KB FLASH 12WLP
MAX28200EWC+UAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MCU 16BIT 16KB FLASH 12WLP
MAX2820AETM+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX2820EGMAnalog Devices Inc./Maxim Integrated2.4GHZ 802.11B ZERO-IF TRANSCEIVTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.