- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfInformacje o środowisku
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfPrzewodnik po części
Part Numbering System.pdfMAX1880EUG+T Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Wyjście | 2.7V ~ 13V |
| Napięcie - Wejście | 2.7V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 24-TSSOP |
| Seria | - |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 4 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | MAX1880 |
| Aplikacje | Converter, TFT LCD |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Podstawowy numer produktu | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Liczba wyjść | 4 | 4 | 4 | - |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Napięcie - Wyjście | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Aplikacje | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Napięcie - Wejście | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Pobierz arkusze danych MAX1880EUG+T PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.