- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
MAX16173.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.753 | $5.75 |
| 200+ | $2.296 | $459.20 |
| 500+ | $2.219 | $1,109.50 |
| 1000+ | $2.181 | $2,181.00 |
MAX16173ATB/VY+ Specyfikacje techniczne
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX16173ATB/VY+ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX16173ATB/VY+
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Maxim Integrated |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 50V |
| Rodzaj | N+1 ORing Controller |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-TDFN (3x3) |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tube |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Wettable Flank |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | No |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Opóźnienie - ON | 700 ns |
| Obecny - Dostawa | 30 µA |
| Obecny - Wyjście (Max) | 300mA |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX16173ATB/VY+.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MAX16173ATB/VY+ | MAX16171ATA/VY+ | MAX16171ATA/VY+T | MAX1616EUK-T |
| Producent | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-TDFN (3x3) | 8-TDFN-CU (2x3) | 8-TDFN-CU (2x3) | SOT-23-5 |
| Obecny - Wyjście (Max) | 300mA | - | - | - |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | No | No | Yes | - |
| Rodzaj | N+1 ORing Controller | N+1 ORing Controller | N+1 ORing Controller | - |
| Rodzaj FET | N-Channel | N-Channel | N-Channel | - |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 50V | 4V ~ 57V | 4V ~ 57V | - |
| Pakiet | Tube | Strip | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Aplikacje | General Purpose | Automotive, Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure | Automotive, Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure | LDO (Linear), Notebook Power System |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 | 1:1 | 1:1 | - |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad | 8-WFDFN Exposed Pad | 8-WFDFN Exposed Pad | SC-74A, SOT-753 |
| Obecny - Dostawa | 30 µA | 150 µA | 150 µA | - |
| Opóźnienie - ON | 700 ns | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MAX16173ATB/VY+ PDF i dokumentację Analog Devices Inc./Maxim Integrated dla MAX16173ATB/VY+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX16173EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVKIT, 3V TO 50V IDEAL DIODE CON
MAX16171ATA/VYAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1617AEVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX1617A (REMOTE/LOCAL
MAX16171ATA/VY+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIDEAL DIODE CONTROLLER 8-TDFN
MAX1617AME-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1616EUK+Analog Devices / Maxim IntegratedTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.