- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
BLF2043.pdfInformacje o środowisku
Ampleon REACH.pdfBLF2043,112 Specyfikacje techniczne
Ampleon USA Inc. - BLF2043,112 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Ampleon USA Inc. - BLF2043,112
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Ampleon |
| Napięcie - Test | 26 V |
| Napięcie - znamionowe | 75 V |
| Technologia | LDMOS |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT467C |
| Seria | - |
| Moc - Wyjście | 10W |
| Package / Case | SOT-467C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tray |
| noise Figure | - |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Zdobyć | 12.5dB |
| Częstotliwość | 2GHz |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.2A |
| Obecny - Test | 85 mA |
| Podstawowy numer produktu | BLF2043 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Ampleon USA Inc. BLF2043,112.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BLF2043F,112 | BLF2045,112 | BLF2043,135 | BLF2043F,135 |
| Producent | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. | Ampleon USA Inc. |
| Technologia | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Zdobyć | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Napięcie - Test | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| noise Figure | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Obecny - Test | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Moc - Wyjście | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych BLF2043,112 PDF i dokumentację Ampleon USA Inc. dla BLF2043,112 - Ampleon USA Inc..
BLF202,115Ampleon USA Inc.RF FET NCHA 40V 13DB SOT409A
BLF2043F,112Ampleon USA Inc.RF FET LDMOS 65V 11DB SOT467C
BLF2043F,135Ampleon USA Inc.RF FET LDMOS 65V 11DB SOT467C
BLF2012LL98R2400APulse ElectronicsFILTER BALANCED BALUN WLAN
BLF2043FLUMILEDS
BLF2048LUMILEDS
BLF202Ampleon USA Inc.BLF202 - VHF PUSH-PULL POWER VDM
BLF2045LUMILEDS
BLF2045,112Ampleon USA Inc.RF FET LDMOS 65V 10DB SOT467C
BLF2047LUMILEDS
BLF2012LM37R2400APulse ElectronicsBALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 0805
BLF2043,135Ampleon USA Inc.RF FET LDMOS 75V 12.5DB SOT467C
BLF2022-70PHITwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.