- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Projekt/specyfikacja PCN
Delta-D CON - Documentation Chg 14/MAY/2020.pdf Dsub Insulator Raw Material 24/Nov/2009.pdfOpakowanie PCN
2.73KHz.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.947 | $0.95 |
ID25P33E4GX00LF Specyfikacje techniczne
Amphenol ICC (FCI) - ID25P33E4GX00LF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol ICC (FCI) - ID25P33E4GX00LF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Aorora |
| wire Gauge | - |
| napięcie znamionowe | 300V |
| Zakończenie | Solder |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | 3 (DB, B) |
| Shell Materiał, wykończenie | Steel, Tin Plated |
| Seria | ID |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 25 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Stopień ochrony | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Reportaż z kołnierzem | Housing/Shell (4-40) |
| cechy | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets |
| Materiał dielektryka | Polyester |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 5A |
| Contact Type | Signal |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Formularz kontaktowy | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Style Connector | D-Sub |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | ID25P33 |
| Odstępy od spodu | 0.318' (8.08mm) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol ICC (FCI) ID25P33E4GX00LF.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ID25P33E4GV00LF | ID25S33E4GX00LF | ID25P33E4GX96LF | ID25S33E6GX00LF |
| Producent | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Reportaż z kołnierzem | - | - | - | - |
| Odstępy od spodu | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Kontakt Finish | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony, Układ Connector | - | - | - | - |
| Materiał dielektryka | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Shell Materiał, wykończenie | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Style Connector | - | - | - | - |
| Formularz kontaktowy | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ID25P33E4GX00LF PDF i dokumentację Amphenol ICC (FCI) dla ID25P33E4GX00LF - Amphenol ICC (FCI).
ID2260A2Powerex, Inc.IGBT Module
ID25ANC05NA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25S33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25ANC05PO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25S33E6GX00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID25P33E4GX28LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25S33E4UV00LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID2716Intel
ID25P33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
ID25ANC05PA-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID25S33E4GX96LFAmphenol ICC (FCI)CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
ID240QAAnalog Devices Inc.DIGITAL ISOLATED INPUT MODULE
ID25ANC05NO-KCarlo Gavazzi Inc.SENSOR PROX INDUCTIVE 5MM FLANGE
ID226015MITSUBISHIIGBT Module
ID226075MITSUBISHIIGBT ModuleTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.