- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Bergstik II Header SR R/A.pdfPCN przestarzałe/ eol
Bergstik Header Series 09/Apr/2012.pdf79428-128HLF Specyfikacje techniczne
Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Aorora |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | BERGSTIK® II |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | 0.695" (17.65mm) |
| temperatura robocza | - |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 28 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość izolacji | 0.100" (2.54mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.120" (3.05mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.475" (12.07mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold or Gold, GXT™ |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | 79428 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol ICC (FCI) 79428-128HLF.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 79428-120HLF | 79428-123HLF | 79428-124HLF | 79428-129HLF |
| Producent | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Długość łącznika - dopasowanie | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Całkowita długość kontaktu | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Całun | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 79428-128HLF PDF i dokumentację Amphenol ICC (FCI) dla 79428-128HLF - Amphenol ICC (FCI).
79428-131HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
79428-123HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 23POS 2.54MM
79428-124HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
79428-134HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
79428-129HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 29POS 2.54MM
79428-121HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
79428-126HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
79428-132HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
79428-401HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 1POS
79428-136HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
79428-125HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
79428-130HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
79428-127HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
79428-133HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
79428-119HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
79428-122HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
79428-135HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
79428-120HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 20POS 2.54MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.