- Yuki***aka88
- 2026/05/26
69157-406HLF Specyfikacje techniczne
Amphenol ICC (FCI) - 69157-406HLF Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol ICC (FCI) - 69157-406HLF
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Aorora |
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | BERGSTIK® II |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bag |
| Całkowita długość kontaktu | 0.410" (10.41mm) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 130°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość izolacji | 0.100" (2.54mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3A |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | 0.110" (2.79mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.200" (5.08mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 100.0µin (2.54µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Tin |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | 69157 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol ICC (FCI) 69157-406HLF.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 69157-426HLF | 69157-408HLF | 69157-416HLF | 69157-404HLF |
| Producent | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Styl | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Całun | - | - | - | - |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Całkowita długość kontaktu | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contact Type | - | - | - | - |
69157-422HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-408HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-410HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-414HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-402HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-412HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-416HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-426HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST-RAIGHT
69157-424HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-404HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-418HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-210HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II 100CC DR ST-STRAIGHTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.