- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.91 | $1.91 |
TZ092103B000G Specyfikacje techniczne
Amphenol Anytek - TZ092103B000G Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Amphenol Anytek - TZ092103B000G
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Amphenol Anytek |
| Zakończenie przewodu | Screw - Rising Cage Clamp |
| wire Gauge | 16-30 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| Seria | TZ |
| Gwint | M2 |
| Materiał śruby - Poszycie | - |
| Pozycje na poziomie | 9 |
| Smoła | 0.138" (3.50mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | - |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Gody Orientacja | Horizontal with Board |
| Materiał obudowy | - |
| cechy | Cover |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - |
| Kolor | Black |
| Clamp Materiał - Poszycie | - |
| Podstawowy numer produktu | TZ |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Amphenol Anytek TZ092103B000G.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TZ092101B000G | TZ072103B000G | TZ082103B000G | TZ072101B000G |
| Producent | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Clamp Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kolor | - | - | - | - |
| Napięcie | - | - | - | - |
| Gody Orientacja | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| Materiał śruby - Poszycie | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Gwint | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Zakończenie przewodu | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
TZ072101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ082101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ092101B000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ072103B000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 3.5MM SMD
TZ082103B000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 3.5MM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.