- Jess***Jones
- 2026/04/17
CX10S-DG0BG0-P-A-DK00000 Specyfikacje techniczne
Advanced Energy - CX10S-DG0BG0-P-A-DK00000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Advanced Energy - CX10S-DG0BG0-P-A-DK00000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Advanced Energy |
| Napięcie - wyjście 6 | 24V |
| Napięcie - wyjście 5 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 4 | 12V |
| Napięcie - Wyjście 3 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 24V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 48V |
| Napięcie - Izolacja | 4 kV |
| Napięcie - Wejście | 85 ~ 264 VAC |
| Rodzaj | Enclosed |
| Numer standardowy | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Seria | COOLX®1000 |
| Moc (W) | 620W |
| Pakiet | Box |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 6 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | No |
| cechy | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Wydajność | 93% |
| Prąd - wyjście 6 | 3 A |
| Prąd - wyjście 5 | 3 A |
| Prąd - wyjście 4 | 15 A |
| Prąd - wyjście 3 | 3 A |
| Prąd - wyjście 2 | 3 A |
| Prąd - wyjście 1 | 4.17 A |
| Podstawowy numer produktu | CX10S |
| Agencja zatwierdzająca | CSA, EN, IEC, UL |
| Aplikacje | ITE (Commercial), Medical |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Osiągnąć status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Advanced Energy CX10S-DG0BG0-P-A-DK00000.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CX10S-DG0BGG-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BGD-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BGB-P-A-DK00000 | CX10S-DG0BDG-P-A-DK00000 |
| Producent | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 1 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
| Napięcie - Izolacja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 2 | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 1 | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 2 | - | - | - | - |
| Napięcie - wyjście 6 | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 4 | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prąd - wyjście 3 | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wymagane obciążenie minimalne | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | - | - | - | - |
| Napięcie - Wyjście 3 | - | - | - | - |
| Numer standardowy | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Prąd - wyjście 5 | - | - | - | - |
| Prąd - wyjście 6 | - | - | - | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.