- Jess***Jones
- 2026/04/17
Informacje o środowisku
Abracon REACH.pdfAX7MAF1-488.8000 Specyfikacje techniczne
Abracon LLC - AX7MAF1-488.8000 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Abracon LLC - AX7MAF1-488.8000
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Abracon |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | ClearClock™ AX7 |
| oceny | - |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Pakiet | Bulk |
| Wydajność | CML |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 488.8 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 68mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 67mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Abracon LLC AX7MAF1-488.8000.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | AX7MAF1-488.8000 | 520M25IT19M2000 |
| Producent | Abracon LLC | CTS-Frequency Controls |
| oceny | - | - |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm | ±2.5ppm |
| Obecny - Dostawa (Max) | 68mA | 2mA |
| Rodzaj | XO (Standard) | TCXO |
| Pakiet | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Seria | ClearClock™ AX7 | 520 |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 67mA | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead |
| Funkcjonować | Enable/Disable | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.075" (1.90mm) | 0.031" (0.80mm) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount |
| Częstotliwość | 488.8 MHz | 19.2 MHz |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V | 1.8V |
| Wydajność | CML | Clipped Sine Wave |
| Rezonator bazowy | Crystal | Crystal |
Pobierz arkusze danych AX7MAF1-488.8000 PDF i dokumentację Abracon LLC dla AX7MAF1-488.8000 - Abracon LLC.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.