- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
AIAP-02 Series Datasheet.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
AICC,AIAP Series.pdfRysunki 3D
AIAP-02.pdf.pdfInformacje o środowisku
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.229 | $0.23 |
| 200+ | $0.089 | $17.80 |
| 500+ | $0.086 | $43.00 |
| 1000+ | $0.084 | $84.00 |
AIAP-02-330K Specyfikacje techniczne
Abracon LLC - AIAP-02-330K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Abracon LLC - AIAP-02-330K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Abracon |
| Rodzaj | Wirewound |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.252' Dia x 0.551' L (6.40mm x 14.00mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | AIAP-02 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 1 kHz |
| Indukcyjność | 33 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 76mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 2.2 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Abracon LLC AIAP-02-330K.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AIAP-02-331K | AIAP-02-390K | AIAP-02-332K | AIAP-02-183K |
| Producent | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych AIAP-02-330K PDF i dokumentację Abracon LLC dla AIAP-02-330K - Abracon LLC.
AIAP-02-3R9KAbracon LLCFIXED IND 3.9UH 7.3A 19 MOHM THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.