- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
ACMP-Q7040.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.91 | $1.91 |
| 200+ | $0.763 | $152.60 |
| 500+ | $0.738 | $369.00 |
| 1500+ | $0.725 | $1,087.50 |
ACMP-Q7040-132-T Specyfikacje techniczne
Abracon LLC - ACMP-Q7040-132-T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Abracon LLC - ACMP-Q7040-132-T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Abracon |
| Napięcie znamionowe - DC | 80V |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) |
| Seria | ACMP-Q7040 |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja @ Częstotliwość | 1.3 kOhms @ 100 MHz |
| Wysokość (max) | 0.150" (3.80mm) |
| Rodzaj filtra | Power Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 20mOhm |
| Karta Grubość (mm) | 3A |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Abracon LLC ACMP-Q7040-132-T.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ACMP-Q7040-102-T | ACMP-Q7040-501-T | ACMP-Q7040-701-T | ACMP-Q7040-141-T |
| Producent | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Impedancja @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ACMP-Q7040-132-T PDF i dokumentację Abracon LLC dla ACMP-Q7040-132-T - Abracon LLC.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.