- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
60W Series.pdfPCN przestarzałe/ eol
Mult Devs 16/Sep/2021.pdfArkusz danych HTML
60W Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $81.51 | $81.51 |
| 200+ | $32.52 | $6,504.00 |
| 500+ | $31.44 | $15,720.00 |
| 1000+ | $30.90 | $30,900.00 |
3121205905 Specyfikacje techniczne
KYOCERA AVX - 3121205905 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do KYOCERA AVX - 3121205905
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | AVX (KYOCERA AVX) |
| Tolerancja | ±10% |
| Termination Style | Solder Lug |
| Współczynnik temperaturowy | - |
| Stożek | Linear |
| Rozmiar - Ciało | Round - 2.087" Dia x 1.929" L (53.00mm x 49.00mm) |
| Seria | 60 W |
| Obrót | 282° |
| Materiał rezystancyjne | Wirewound |
| Oporność (Ohm) | - |
| Moc (W) | 60W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| Liczba zwojów | 1 |
| Liczba Gangów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| cechy | - |
| tuleja wątek | M10 x 0.75 |
| Wbudowany wyłącznik | None |
| Typ regulacji | User Defined |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round |
| Długość siłownika | 0.866" (22.00mm) |
| siłownik Średnica | 0.236" (6.00mm) |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.39.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak KYOCERA AVX 3121205905.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 3121205965 | 3121205903 | 3121205950 | 3121205901 |
| Producent | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Stożek | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba zwojów | - | - | - | - |
| Typ regulacji | - | - | - | - |
| Materiał rezystancyjne | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Długość siłownika | - | - | - | - |
| Liczba Gangów | - | - | - | - |
| Rozmiar - Ciało | - | - | - | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | - | - | - | - |
| Oporność (Ohm) | - | - | - | - |
| Wbudowany wyłącznik | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Obrót | - | - | - | - |
| tuleja wątek | - | - | - | - |
| siłownik Średnica | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 3121205905 PDF i dokumentację KYOCERA AVX dla 3121205905 - KYOCERA AVX.
3121206000KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205912KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204400KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204600KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205950KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205903KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205965KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205901KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEARTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.