- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.614 | $2.61 |
| 200+ | $1.044 | $208.80 |
| 500+ | $1.008 | $504.00 |
| 1000+ | $0.992 | $992.00 |
A-TB500-T413SB Specyfikacje techniczne
Assmann WSW Components - A-TB500-T413SB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Assmann WSW Components - A-TB500-T413SB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | ASSMANN WSW Components |
| Zakończenie przewodu | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| wire Gauge | 12-20 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Seria | A-TB500 |
| Gwint | M3 |
| Materiał śruby - Poszycie | Steel - Zinc Plated |
| Pozycje na poziomie | 13 |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 115°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Horizontal with Board |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| cechy | - |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - |
| Kolor | Green |
| Clamp Materiał - Poszycie | Steel, Stainless |
| Podstawowy numer produktu | A-TB500 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Assmann WSW Components A-TB500-T413SB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | A-TB500-T410SB | A-TB500-T414SB | A-TB500-T419SB | A-TB500-T417SB |
| Producent | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components |
| Smoła | - | - | - | - |
| Aktualny, bieżący | - | - | - | - |
| Gody Orientacja | - | - | - | - |
| Zakończenie przewodu | - | - | - | - |
| Gwint | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie | - | - | - | - |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| wire Gauge | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiał śruby - Poszycie | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Kontakt Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| Clamp Materiał - Poszycie | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych A-TB500-T413SB PDF i dokumentację Assmann WSW Components dla A-TB500-T413SB - Assmann WSW Components.
A-TB500-T404SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T421SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 21P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T405SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T419SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 19P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T407SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 7POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T417SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 17P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T422SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 22P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T412SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T414SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 14P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T420SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 20P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T416SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 16P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T409SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 9POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T408SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T418SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 18P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T415SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 15P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T411SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 11P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T406SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 6POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T410SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCBTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.