- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
MIL1331 Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $8.753 | $8.75 |
MIL1331-223K Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - MIL1331-223K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - MIL1331-223K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | MIL1331 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 40 @ 2.5MHz |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Iron |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 2.5 MHz |
| Indukcyjność | 22 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 24MHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.9Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 96 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 96mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. MIL1331-223K.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MIL1331-222K | MIL1331-272K | MIL1331-273K | MIL1331-221K |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerancja | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MIL1331-223K PDF i dokumentację API Delevan Inc. dla MIL1331-223K - API Delevan Inc..
MIL1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
MIL1331-332KAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
MIL1331-274KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
MIL1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
MIL1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
MIL1331-272KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD
MIL1331-273KAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
MIL1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
MIL1331-334KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
MIL1331-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
MIL1331-333KAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
MIL1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
MIL1331-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
MIL1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
MIL1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SM
MIL1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
MIL1331-271KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM
MIL1331-331KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330NH 495MA 180MOHM SMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.