- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
M1330 Series.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $10.939 | $10.94 |
M1330-82K Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - M1330-82K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - M1330-82K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | M1330 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 30 @ 790kHz |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 790 kHz |
| Indukcyjność | 390 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 6.5MHz |
| DC Resistance (DCR) | 35Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 40 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. M1330-82K.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | M1330-68K | M1330-88K | M1330-92K | M1330-72K |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Seria | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych M1330-82K PDF i dokumentację API Delevan Inc. dla M1330-82K - API Delevan Inc..
M1330-90KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
M1330-76KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM SMD
M1330-92KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM SMD
M1330-66KAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM SMD
M1330-78KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM SMD
M1330-84KAPI Delevan Inc.FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM SMD
M1330-70KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 66MA 13 OHM SMD
M1330-64KAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM SMD
M1331-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
M1330-68KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM SMD
M1330-94KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 1.38A 80MOHM SMD
M1330-80KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
M1330-86KAPI Delevan Inc.FIXED IND 560UH 35MA 46 OHM SMD
M1331-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 670MA 100MOHM SM
M1330-72KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD
M1330-96KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 1.38A 80MOHM SMD
M1330-88KAPI Delevan Inc.FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM SMD
M1330-74KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.