- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
2512(R) Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.997 | $5.00 |
2512R-104F Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - 2512R-104F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - 2512R-104F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±1% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | 2512R |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | 2-SMD |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 2.5 MHz |
| Indukcyjność | 100 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 6Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 260 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 195mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. 2512R-104F.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 2512R-103F | 2512R-104G | 2512R-104K | 2512R-104H |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 2512R-104F PDF i dokumentację API Delevan Inc. dla 2512R-104F - API Delevan Inc..
2512R-122HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 1.39A 210MOHM SM
2512R-102JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
2512R-104HAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
2512R-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
2512R-104JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
2512R-103GAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
2512R-122GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 1.39A 210MOHM SM
2512R-122KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 1.39A 210MOHM SM
2512R-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
2512R-103FAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
2512R-103HAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
2512R-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
2512R-102GAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
2512R-103JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
2512R-102HAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 1.64A 150 MOHM SMD
2512R-104GAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
2512R-122FAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 1.39A 210MOHM SM
2512R-122JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 1.39A 210MOHM SMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.