- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $4.399 | $4.40 |
1537-737K Specyfikacje techniczne
API Delevan Inc. - 1537-737K Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do API Delevan Inc. - 1537-737K
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Rodzaj | - |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.156' Dia x 0.375' L (3.96mm x 9.53mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | 1537-7 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 55 @ 790kHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | - |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 790 kHz |
| Indukcyjność | 270 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 7.3MHz |
| DC Resistance (DCR) | 5.6Ohm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 160 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 21mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak API Delevan Inc. 1537-737K.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1537-736K | 1537-734K | 1537-735K | 1537-738K |
| Producent | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
1537-734KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 197MA 3.7 OHM TH
1537-738KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 152MA 6.2 OHM TH
1537-735JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 190MA 4 OHM TH
1537-735KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 190MA 4 OHM TH
1537-741KAPI Delevan Inc.FIXED IND 560UH 120MA 10 OHM TH
1537-742JAPI Delevan Inc.FIXED IND 680UH 114MA 11 OHM TH
1537-733JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 209MA 3.3 OHM TH
1537-740KAPI Delevan Inc.FIXED IND 470UH 124MA 9.3 OHM TH
1537-738JAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 152MA 6.2 OHM TH
1537-740JAPI Delevan Inc.FIXED IND 470UH 124MA 9.3 OHM TH
1537-739KAPI Delevan Inc.FIXED IND 390UH 145MA 6.8 OHM TH
1537-741JAPI Delevan Inc.FIXED IND 560UH 120MA 10 OHM TH
1537-736JAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 181MA 4.4 OHM TH
1537-734JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 197MA 3.7 OHM TH
1537-733KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 209MA 3.3 OHM TH
1537-737JAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 160MA 5.6 OHM TH
1537-739JAPI Delevan Inc.FIXED IND 390UH 145MA 6.8 OHM TH
1537-736KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 181MA 4.4 OHM THTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.