- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
146466 Drawing.pdfInformacje o środowisku
7-146466-9 Statement of Compliance.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.868 | $5.87 |
7-146466-9 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity AMP Connectors - 7-146466-9 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity AMP Connectors - 7-146466-9
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | AMPMODU Mod II |
| Rozstaw rzędów | - |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba biegunów | 29 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | 0.330" (8.382mm) |
| Długość - Wysokość stosu | 0.500" (12.700mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.100" (2.540mm) |
| Długość - ogólny pin | 0.930" (23.622mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Gold |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | 146466 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity AMP Connectors 7-146466-9.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 7-146466-4 | 7-146466-2 | 7-146466-1 | 7-146466-7 |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Długość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Długość - Tail | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Długość - Wysokość stosu | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kolor | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Długość - ogólny pin | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 7-146466-9 PDF i dokumentację TE Connectivity AMP Connectors dla 7-146466-9 - TE Connectivity AMP Connectors.
7-146466-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H
7-146466-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
7-146468-0Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 20POS .100" STACKER
7-146468-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 28POS 0.1 STACK T/H TIN
7-146468-5Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 25POS .100" STACKER
7-146466-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 25POS 0.1 STACK T/H
7-146466-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 23POS 0.1 STACK T/H
7-146466-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H
7-146468-4Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 24POS .100" STACKER
7-146468-6Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 26POS .100" STACKER
7-146466-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
7-146466-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 28POS 0.1 STACK T/H
7-146468-7Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 27POS .100" STACKER
7-146468-1Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 21POS .100" STACKER
7-146466-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
7-146466-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HDR 21POS 0.1 STACK T/H
7-146468-3Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 23POS .100" STACKER
7-146468-2Agastat Relays / TE ConnectivityCONN HEADER 22POS .100" STACKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.