- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
644897 Drawing.pdf644897-6 Specyfikacje techniczne
TE Connectivity AMP Connectors - 644897-6 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do TE Connectivity AMP Connectors - 644897-6
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity |
| napięcie znamionowe | 250VAC |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Cable/Wire |
| Całun | Shrouded - 4 Wall |
| Seria | CST-100 |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - |
| Pitch-Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Całkowita długość kontaktu | 0.520" (13.21mm) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 6 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Polyester |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wysokość izolacji | 0.410" (10.41mm) |
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | Board Guide |
| mocowanie Rodzaj | Friction Lock |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | Varies by Wire Gauge |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Długość kontaktu - post | 0.140" (3.56mm) |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.280" (7.11mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin-Lead |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header |
| Podstawowy numer produktu | 644897 |
| Aplikacje | General Purpose, Lighting |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak TE Connectivity AMP Connectors 644897-6.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 644897-4 | 644898-6 | 644897-7 | 644896-6 |
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Contact Type | - | - | - | - |
| Kojarzonych Układanie Heights | - | - | - | - |
| Różnicowa transmisja danych | - | - | - | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Post | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ilość Pozycje Loaded | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów - łączenie | - | - | - | - |
| Długość kontaktu - post | - | - | - | - |
| Całun | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Styl | - | - | - | - |
| Całkowita długość kontaktu | - | - | - | - |
| Pitch-Mating | - | - | - | - |
| Kształt kontaktów | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kolor izolacji | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 644897-6 PDF i dokumentację TE Connectivity AMP Connectors dla 644897-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
644897-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
644898-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
644897-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
644898-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
644896-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
644896-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
644897-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
644897-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
644898-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
644896-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
644896-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 9POS 2.54MM
644897-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
644896-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
644897-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
644898-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
644898-7TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 7POS 2.54MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.